İl:
İlçe:
33 sonuç bulundu.
Yoga Merkezi sunan firmalar aşağıda listelenmektedir. Yoga Merkezi teklifi almak için listeden seçim yapıp ya da "İlk 5 Firmadan Teklif İste" kısmından toplu olarak teklif talebinizi firmalara aktarabilirsiniz.
Öğrencilerimiz, velilerimiz, güçlü yönetim ve eğitmen kadromuzla yeni hedeflere doğru yol alıp büyümeye devam ediyoruz.
İstanbul / Şişli
En kapsamlı ve derinlikli eğitimlerinden biri için deneyimli hocalarını uluslararası hocalarla sizler için bir araya getiriyoruz.
İstanbul / Beyoğlu
Yoga bireyin kendi iç dünyasına yapmış olduğu zihinsel bir yolculuktur. Kişilerin kendi özü ile baş babaşa kalmasını sağlar.
İstanbul / Beşiktaş
Zorlu şehir yaşamının içinde derinleşen bir nefes, genişleyen hareket kapasitesi ve zihinsel dinginlik için herkesi bekliyoruz.
İstanbul / Şişli
Stresle boğuşan insanlara “an’da kalmak”, “iç sesini duymak”, “nefesini ve bedenini hissetmek” için bir alan açıyoruz.
İstanbul / Kadıköy
Yogayı hayatınıza katacak, günlük hayatın karmaşıklığından uzaklaşıp, huzur içinde kendinize vakit ayırmanın tadına varacaksınız.
İstanbul / Beşiktaş
Farklı tarzda, farklı deneyimler sunan dersleri, aşkla paylaşan, güler yüzlü, pırıl pırıl eğitmenlerimiz sizler için veriyor!
İstanbul / Şişli
Birincil amacımız hastalıkların tedavisinde yoganın katma değerini ölçümlendirmek ve bilimsel boyuta gelmesini sağlamaktır.
İstanbul / Kadıköy
Spor yapmanızı hedefleyen Fitslim; Saunadan, Vitamin Bara, Cardio'dan yeşillikleri içindeki bahçesi ile sizlere ortam sunuyor.
İstanbul / Fatih
İşini sevgiyle yapan eğitmenlerimizle aile sıcaklığındaki merkezimizde tanışmak için siz değerli katılımcılarımızı bekliyoruz.
İstanbul / Kadıköy