İl:
İlçe:
21 sonuç bulundu.
Turnike Geçiş Sistemi sunan firmalar aşağıda listelenmektedir. Turnike Geçiş Sistemi teklifi almak için listeden seçim yapıp ya da "İlk 5 Firmadan Teklif İste" kısmından toplu olarak teklif talebinizi firmalara aktarabilirsiniz.
Toplumun değişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere, daha yüksek kalitede ürün ve hizmeti takip etmek en önemli görevimizdir.
İstanbul / Şişli
Güvenlik altında tutulması ve yetkisiz kişilerin giriş ve çıkışlarının önüne geçilmesi için düzenlenen özel geçiş sistemidir.
İstanbul / Kadıköy
Bu genel yapı haricinde VIP turnikeleri/özürlü geçiş turnikeleri ve hızlı geçiş turnikeleri grupları da mevcuttur.
İstanbul / Esenler
Hayatın kolaylaşmasına, yaşam standartlarının yükselmesine, iş verimliliğinin ve hizmet kalitesinin artmasına katkıda bulunmaktır.
İstanbul / Ümraniye
Bel tipi, boy tipi turnike sistemleri, vip turnike sistemleri ve engelli turnike sistemleri şeklinde kategorize edilir.
İstanbul / Şişli
Müşteri taleplerinize uygun kaliteli çözümleri bulmak ve satış sonrası destek sağlayarak projelerinize çözüm ortağı olmaktayız.
Ankara / Çankaya
Değerli çalışanlarımızın beklentilerini anlamak katılımlarını sağlayarak firmamızın kurumsallığını korumak kalite politikamızdır.
İstanbul / Bahçelievler
Vizyonumuz, uluslararası standartlarda ürün ve hizmet kalitesi sunmak, yurt dışında ve yurt içinde aranılan bir marka olmaktır.
İstanbul / Kağıthane
Ülkemiz pazarının daha sonra dış pazarın ihtiyaçlarına cevap veren hizmetler sunmayı amaçlayan firma haline gelmeyi hedeflemiştir.
Ankara / Yenimahalle
Yaratıcı çözümler sunan ekibimizle; müşterilerimize en doğru çözümü, en optimal süre ve maliyette sunmaktır.
Ankara