İl:
İlçe:
11 sonuç bulundu.
Toplu SMS Gönderimi sunan firmalar aşağıda listelenmektedir. Toplu SMS Gönderimi teklifi almak için listeden seçim yapıp ya da "İlk 5 Firmadan Teklif İste" kısmından toplu olarak teklif talebinizi firmalara aktarabilirsiniz.
Müşterilerinize veya hedef kitlenize isterseniz kendi başlığınız ile isterseniz de özel Netgsm abone numaranız ile SMS gönderin.
Ankara / Yenimahalle
Mutlucell Toplu SMS ile internetin olduğu her yerden sisteme giriş yaparak SMS gönderebilirsiniz.
İstanbul / Şişli
Adınıza tanımlanan 3 ile 11 karakter aralığındaki başlıkla tek tıkla on binlere ulaşıp bilgi ve tanıtımlarınızı duyurabilirsiniz!
Bursa / Osmangazi
Toplu Sms'i web sayfamızdan, toplu sms programımızdan, mobil uygulamalardan veya api kodlarıyla gönderebilirsiniz.
Düzce / Merkez
İhtiyacınız olan kitleye erişim imkanı sunması ve geri dönüş oranın yüksek olması sebebiyle sizin için en uygun reklam çözümüdür.
Antalya / Muratpaşa
Güçlü altyapısı, doğru yaptığı yatırımları ile hızla gelişen teknolojinin sağladığı yenilikleri tüm müşterilerine ulaştırmaktadır.
İstanbul / Kadıköy
Tüm kurumsal SMS ihtiyaçlarınızı en kolay, en hızlı ve en güvenli şekilde karşılar, size uçtan uca ve entegre çözümler sunar.
İstanbul / Maltepe
Toplu SMS ile mağazanızdaki indirimi müşteri kitlenize ya da bütün müşterilerinize hızlı ve kolay bir şekilde duyurabilirsiniz.
İstanbul / Maltepe
Toplu sms, özel günlerinizi kutlamada yardımcı olur ve birçok kişiye önemli bir bilgiyi hızlı bir şekilde ulaştırmanızı sağlar.
İstanbul / Üsküdar
Toplu SMS, internet üzerinden toplu veya tek tek, yazılı kısa mesaj göndermenizi ve almanızı sağlayan servisdir.
Diyarbakır / Kayapınar