Tarım İlaçları ve Zirai İlaçlama

İl:
İlçe:
14 sonuç bulundu.
Tarım İlaçları ve Zirai İlaçlama sunan firmalar aşağıda listelenmektedir. Tarım İlaçları ve Zirai İlaçlama teklifi almak için listeden seçim yapıp ya da "İlk 5 Firmadan Teklif İste" kısmından toplu olarak teklif talebinizi firmalara aktarabilirsiniz.
Ana misyonu kaliteli ürünleri Türk çiftçisinin ve iş ortağımız müşterilerimizin hizmetine sunmak ve teknik olarak desteklemektir.
İstanbul / Beykoz
Hizmette kaliteyi en yükseğe çıkarabilmek için çalışmalarımıza devam ederek sektörde Lider olma misyonuyla sürdürüyoruz.
Konya / Selçuklu
Türk Tarımına her zaman yenilikler kazandırmak, tarım sektörümüzün geleceğini şekillendirecek şirketlerden biri olmaktır.
Antalya
Günün getirdiği koşullara hızla adapte olabilen şirketimizin ana hedefi ''ulusal distribütör'' konumuna gelebilmektir.
Balıkesir / Bandırma
Agrikem, sahip olduğu yenilikçi, güvenilir ve kararlı yapısıyla Bitki Koruma sektöründe saygın ve köklü kuruluşlardan biridir.
İzmir / Bornova
Vizyonumuz, bayi ve üreticilerimize en kaliteli ürünleri, yetiştirilen ürüne odaklanarak doğru ve hızlı şekilde sunmak.
İzmir / Bornova
Kendi gübre, hormon ve ilaçlama denemeleri dışında birçok bölgede zeytincilik incelemeleriyle bilgi birikimlerini artırmışlardır.
Balıkesir / Erdek
Zirai Mücadele Alet ve Makinaları, Zirai Tohumlar ve Ekipmanları Zirai danışmanlık hizmetleri ile Gebze'de hizmet vermektedir.
Kocaeli / Gebze
İlaçları üretimi ile kentsel açık ve kapalı alan haşereyle mücadele, ilaçlama ve özelleştirme hizmetleri amacıyla kurulmuştur.
Adana / Sarıçam
Tarımsal faaliyetlerin ekonomide hak ettiği konuma gelmesi için verimlilik ve kalitenin yükseltilmesi gereğine inanmaktayız.
Gaziantep / Şahinbey