İl:
İlçe:
34 sonuç bulundu.
Spor Salonu sunan firmalar aşağıda listelenmektedir. Spor Salonu teklifi almak için listeden seçim yapıp ya da "İlk 5 Firmadan Teklif İste" kısmından toplu olarak teklif talebinizi firmalara aktarabilirsiniz.
Sabırla, sevgiyle ve anlayışla deneyip görmelerini sağladık ve binlerce kadını b-fit ‘li yaptık.
İstanbul / Kadıköy
Hedefe herkesten daha hızlı ulaşman gerekiyor, özel programla tam istediğin gibi bir vücuda kavuşmak istiyorsan aramıza katıl.
İstanbul / Şişli
“Life Fitness Circuit Serisi” ekipmanlarıyla tüm kas gruplarınızı çalıştırabileceğiniz yeni egzersiz programıyla hizmet veriyoruz.
İstanbul / Ümraniye
Zihin, beden ve ruh uyumununun sağlanması olduğunu söyleyen Joseph Pilates bu çalışmanın bir koordinasyon olduğunu vurgulamaktadır
İstanbul / Kadıköy
En geniş grup egzersiz yelpazesine ve aktivitelerine sahibiz ve dersleri eğlence ile birleştirerek bir kulüp ruhu yaratmaktayız.
İstanbul / Beşiktaş
Modern spor merkezi olarak her geçen gün yeniliğe açık olan anlayışımızla istikrarlı bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.
Bursa
Spor sektörü gibi durmadan gelişen ve yenilenen bir sektörde, üye memnuniyeti odaklı, güler yüzlü hizmet anlayışıyla çalışıyoruz.
İstanbul / Beşiktaş
Sadece sizin hedeflerinize özel bir program ile tüm antrenman boyunca yanınızda olacak birini ister misiniz?
İstanbul / Ataşehir
Salonda çalışırken sıkılıp telefonda oynamanıza ve ne yapacağınızı bilmeden aletler arasında kaybolmanıza gerek kalmadı!
İstanbul / Şişli
Deneyimli eğitmen kadromuz ve güler yüzlü personellerimiz ile üyelerimizin hayatlarına sağlık ve kalite katmayı misyon edindik.
İstanbul / Beylikdüzü