İl:
İlçe:
17 sonuç bulundu.
Psikiyatri Merkezi sunan firmalar aşağıda listelenmektedir. Psikiyatri Merkezi teklifi almak için listeden seçim yapıp ya da "İlk 5 Firmadan Teklif İste" kısmından toplu olarak teklif talebinizi firmalara aktarabilirsiniz.
Merkezin geniş kadrosu; belirlenen tedavi programının, kişinin ihtiyacına göre, etkin şekilde uygulanmasını olanaklı kılmaktadır.
Ankara
Bireysel danışmanlık ve sosyal sorumluluk projelerimizin devamının yanında kurumsal danışmanlık hizmeti vermek de bulunmaktadır.
Antalya / Muratpaşa
Danışanlarımızın hayatına temas ettik ve onlara kendilerini tanıma, farkındalık ve içgörü kazanma gibi konularda rehberlik ettik.
İstanbul / Bahçelievler
Danışmanlarımızın her biri kendi alanında deneyimli, profesyonel kariyere ve derin bilgi birikimine sahip kişilerden oluşmaktadır.
İstanbul / Bakırköy
Biz insanı seçmiştik. Yaşam akışı da bizi “insan” da dost kıldı. Çatımız da Terapi İstanbul oldu.
İstanbul / Kadıköy
Özgüven hissi geliştirilerek, içsel huzuru yakalamak, hayata yeniden sevgiyle bakabilmesi yaşamındaki en önemli ihtiyacıdır.
İstanbul / Beyoğlu
Öncelikle danışanların ve çözüm ortaklarımızın üzerinde yoğunlaşan ve hızla çözüme ilerleyen yanımızla tercih edilmekteyiz.
İstanbul / Kadıköy
Çocuğun bu korkuların neticesinde yaşadığı duygusal zorlukları ve gelişimsel problemleri görmezden gelmeye sebep olabilir.
İstanbul / Beşiktaş
Psikiyatri ve psikolojide yepyeni bir uygulama başlattık. Günlük yoğun gözlem, günübirlik yatış ve tedavi imkanı sunuyoruz.
İstanbul / Şişli
Alanında yetkin ruh sağlığı profesyonelleri ile her yaş grubunda üst düzey ruh sağlığı hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.
İzmir / Çiğli