İl:
İlçe:
16 sonuç bulundu.
Prefabrik Ev ve Yapı sunan firmalar aşağıda listelenmektedir. Prefabrik Ev ve Yapı teklifi almak için listeden seçim yapıp ya da "İlk 5 Firmadan Teklif İste" kısmından toplu olarak teklif talebinizi firmalara aktarabilirsiniz.
İyi organize olmuş senkronize çalışan ekipleriyle aynı anda Dünyanın farklı ülkelerinde projeler gerçekleştirme gücüne sahiptir.
İstanbul / Tuzla
Özge Yapı’nın gücünü, teknolojiye yaptığı yatırımlar, yenilikçi hizmet anlayışı ile müşteriye verdiği güven oluşturmaktadır.
İstanbul / Pendik
Vizyonumuz, her yapıyla yaşamımıza kalıcı ekonomik değerler katmak, ülkemizde ve yurtdışında lider hazır yapı üreticisi olmak.
İstanbul / Pendik
Amacımız, tek parça halinde ve istenildiğinde demonte olarak teslim edilebilme özelliklerine sahip yaşam mekanları üretmektedir.
İstanbul / Pendik
Elif Prefabrik ilkeli kadrosuyla; dinamik Türkiye’nin büyüyen sektöründe kaliteli ve güvenli hizmetin öncüsüdür.
İstanbul / Kartal
Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan teknik ve idari personel, ihtiyaçlar doğrultusunda kaliteli çözümler sunmaktadır.
İstanbul / Tuzla
Misyonumuz, dünyada gelişen son teknolojiyi kullanarak, müşterilerine, kaliteli ve ekonomik ürünleri en hızlı şekilde sunmak.
İstanbul / Pendik
Her geçen gün daha ileriye taşımak, müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunmak için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.
İstanbul / Tuzla
Daima müşteri memnuniyetini prensip edinen firmamız her çeşit ihtiyacınıza hızlı ve en uygun teklifle çözüm getiriyor.
İstanbul / Pendik
Misyonumuz, müşteri memnuniyetini göz önüne alarak yenilikçi, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla yapı sektöründe lider firma olmak.
Kocaeli / Gebze