İl:
İlçe:
22 sonuç bulundu.
Personel Taşıma sunan firmalar aşağıda listelenmektedir. Personel Taşıma teklifi almak için listeden seçim yapıp ya da "İlk 5 Firmadan Teklif İste" kısmından toplu olarak teklif talebinizi firmalara aktarabilirsiniz.
Hizmet kalitesini bugün 190 araçlık geniş filosuyla şehir içi personel taşımacılığı alanında hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Bursa / Osmangazi
Grubumuz ve ülkemiz adına istihdam ve iş sahalarını genişleterek faaliyetlerimize sosyal sorumluluk bilinciyle devam etmekteyiz.
İstanbul / Esenler
Tercih edilen yolun en kısa ve trafiğin daha sakin olduğu bölgeleri belirleyerek sizlere servis taşımacılığı hizmeti veriyoruz.
İstanbul
Ulaşım sorunlarını ortadan kaldırmak, ulaşım maliyetini asgari düzeye çekmek, sektörün öncü firması olmak için çabalıyoruz.
İstanbul / Zeytinburnu
Tureks kendi imkânları, altyapısı ve sayısı binlere varan son model araç filosuyla “Kalite” prensibinden ödün vermemektedir.
İstanbul / Esenyurt
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını önceden görüp doğru çözümleri zamanında sunmaya ve sürekli gelişim ilkesine dayanıyoruz.
İstanbul / Esenler
Sunmuş olduğumuz ayrıcalık ile bilgiye anında ulaşabilme ve taşımacılık sektöründe en güvenilir marka olmak için çabalıyoruz.
İstanbul / Şişli
Kaliteli, güvenli, konforlu, ekonomik yolculuk sunmak ve müşterilerimizin memnuniyeti adına sürekli gelişmekteyiz.
İstanbul / Bakırköy
Şirket personel ulaşımını ikametleri ile işyerleri arasında güven içerisinde düzenli olarak yapacağımızı taahhüt ederiz.
İstanbul / Kadıköy
Her türlü olasılığı ince ayrıntısıyla yüksek standartlarda personel taşımacılığı hizmetini uzman ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.
İstanbul / Tuzla