İl:
İlçe:
12 sonuç bulundu.
Özel Dedektiflik sunan firmalar aşağıda listelenmektedir. Özel Dedektiflik teklifi almak için listeden seçim yapıp ya da "İlk 5 Firmadan Teklif İste" kısmından toplu olarak teklif talebinizi firmalara aktarabilirsiniz.
Özel dedektiflik prensipleri doğrultusunda gereken özeni çalışma tamamlanacağı süreye kadar ilk günkü gibi muhafaza etmekteyiz.
İstanbul / Ataşehir
Randevularımızı genellikle ertesi gün görmekteyiz yada bazı hususlarda aynı gün içerisinde randevularımız gerçekleştirmekteyiz.
İstanbul / Ataşehir
Müşteri talepleri hak ve hukuka aykırı düştüğü veya ahlaki değerlere uygun bulunmadığı takdirde kesinlikle hizmet verilmemektedir.
İstanbul / Ataşehir
Müşterileri tarafından verilen bilgileri ve araştırma sürecinde elde edilen bilgileri özenle korur.
İstanbul / Bakırköy
Müşterilerimizi hiçbir zaman mağdur etmeden bu işi hakkıyla ve profesyonel bir şekilde yapmaktayız.
İstanbul / Bakırköy
Emniyet Teşkilatı’nın çeşitli birimlerinde dedektif olarak görev yapıp emekli olmuş kişilerce bir araya gelmiş bir ekibiz.
Ankara
Eta Dedektiflik, yılardır yapmış olduğu işler ve başarılarla bu günlere taşınmış olmanın gururu ile yoluna devam ediyor.
İstanbul / Bakırköy
Haklı davanızı tüm belge ve delilleri ile sizlere en hızlı ve doğru şekilde çalışmalar yapmaktayız.
İstanbul / Bakırköy
Uzman bay-bayan kadromuz ile şahıs ve kurumlara ihtiyaçları doğrultusunda güvenilir bir hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.
İzmir / Balçova
1998 yılında resmi kişilik kazanmış olup, çalışma faaliyet alanı; araştırma, danışmanlık ve güvenlik olarak tanımlanmıştır.
İstanbul / Bakırköy