İl:
İlçe:
9 sonuç bulundu.
Optik Okuyucu sunan firmalar aşağıda listelenmektedir. Optik Okuyucu teklifi almak için listeden seçim yapıp ya da "İlk 5 Firmadan Teklif İste" kısmından toplu olarak teklif talebinizi firmalara aktarabilirsiniz.
Güven unsurunu ön plana çıkartarak, doğru sonuca ulaşmayı hedefleyen şirket anlayışıyla uzun yıllar hizmet vermeye devam edecektir
Ankara
Gerek mevzuat bilgisi, gerekse kurum işleyişini çok iyi bilen deneyimli kadromuzla, sizlere kaliteli ürün ve hizmetler sunuyoruz.
İstanbul / Maltepe
AKBİM, eğitim sektörüne hizmet vermek amacıyla 1992 yılında İzmir’de kurulmuştur.
İzmir / Konak
Optik okuyucularımız; belirli açılarda eğri işaretlenmiş, tükenmez kalemle işaretlenmiş optik formları okuyabilmektedir.
İstanbul / Kadıköy
Misyonumuz, bilgi güçtür, güç bilgidedir. Amacımız sizleri doğru bilgiye en kısa ve en ekonomik bir şekilde ulaştırmaktır.
İstanbul / Pendik
Cihaz bir ağ ortamındaysa OptikOS kurulu bilgisayara taranan resimleri depolayarak oradan da okutma işlemi yapılabilmektedir.
Kayseri / Melikgazi
CE ve İSO standartlarında üretim yapan ve bu üretimlerini sertifikalandıran Bikom kalitesini ve güvenini, siz de yaşayın.
Bursa / Osmangazi
Optik formu ister optik okuyucudan ister tarayıcınızdan okutun sonra hızlı ve kolay bir şekilde sonuçları ve analizleri alın.
Ankara
Satış ve satış sonrası yetkili servis hizmeti ayrıcalığı ile siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaya hazırız.
İstanbul / Zeytinburnu