İl:
İlçe:
20 sonuç bulundu.
Öğrenci Yurdu sunan firmalar aşağıda listelenmektedir. Öğrenci Yurdu teklifi almak için listeden seçim yapıp ya da "İlk 5 Firmadan Teklif İste" kısmından toplu olarak teklif talebinizi firmalara aktarabilirsiniz.
Kadromuz, personelimiz ile birlikte hoşgörülü hizmet anlayışıyla öğrencilerimizin ve ailelerinin memnuniyetini hedeflemekteyiz.
İstanbul / Eyüp
Anlayışlı yönetimi ve personeliyle siz değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmayı, kurum politikası olarak benimsemiştir.
İstanbul / Bakırköy
Öğrencilerine eğitim hayatları boyunca rahat bir yaşam ve çalışma ortamı sunmayı gözeten eğitimciler tarafından kurulmuştur.
İstanbul / Şişli
Evim Yurtları, günden güne gelişip büyüyerek sizlere en uygun hizmeti verebilmek için çalışmaktadır.
İstanbul / Kadıköy
Öğrencilerimizin konfor ve rahatları ön planda olacak şekilde her zaman arkalarında destek olarak varlığımızı devam ettireceğiz.
İzmir / Bornova
Çeşitli hizmetlere ulaşabilir ve ulaşım kolaylığı ile Üniversite kampüsünün içinde olmanızın avantajını yaşayabilirsiniz.
Çanakkale / Merkez
Tecrübeli yönetim kadrosuyla öğrencilere evlerindeki konforu ve huzuru sağlayarak başarılarına katkı sağlamayı amaçlamıştır.
İstanbul / Beşiktaş
Feriköy Öğrenci Yurdu, nezih mekânı ve güvenilir çevresi ile İstanbul’da eğitim gören üniversite öğrencilerine hizmet vermektedir.
İstanbul / Şişli
1,2,4 ve 6 kişilik oda seçeneklerimizle hem bütçenize hem de konforunuza uygun oda seçeneklerimiz ile Aydın'ın gözde kız yurduyuz.
Aydın
Palmiye Kız Öğrenci Yurdu olarak istikrarlı ve kaliteli hizmet anlayışı ve kadrosuyla siz sevgili öğrencilerimizin hizmetindeyiz.
Konya / Meram