İl:
İlçe:
14 sonuç bulundu.
Metal Kaplama ve Galvanizleme sunan firmalar aşağıda listelenmektedir. Metal Kaplama ve Galvanizleme teklifi almak için listeden seçim yapıp ya da "İlk 5 Firmadan Teklif İste" kısmından toplu olarak teklif talebinizi firmalara aktarabilirsiniz.
Galvanizleme sayesinde çeliğin ömrü atmosferik şartlara bağlı olarak 30 yılı aşkın süreye uzatılabilir.
İstanbul / Zeytinburnu
Hizmet verebilmek için, yerel ve uluslararası pazarlarda sürekli izlemekte ve yenilikçi çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
İstanbul / Zeytinburnu
Sektörde öncü firma olmanın yanı sıra teknolojik yatırımları ve yenilikçi bakış açısıyla sektörün ihtiyaç duyduğu alanlardayız.
Bursa / Kestel
Turan Metal Galvaniz Türkiye çapında yapılan dişli ve küçük malzemelerde iddialı bir kuruluştur.
Kocaeli / Çayırova
Daha iyi, kaliteli, hızlı ve uygun maliyetlere hizmet verebilmek için çalışmalarımız ve arayışlarımız sürekli devam etmektedir.
İstanbul / Tuzla
Tesisimiz zaman içinde oluşan müşteri talepleri doğrultusunda iç ve dış pazarda galvanizleme sektöründe faaliyete başlamıştır.
İstanbul / Esenyurt
Hedefimiz, iç piyasadaki başarısı yanında ihracat alanında da atılım yaparak sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktır.
İzmir / Kemalpaşa
Tamamı tecrübeli ve profesyonel kadrosu ile iç ve dış piyasanın önemli bir oranına hizmet sağlamaktadır.
Konya / Selçuklu
Müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer oluşturan örnek bir kuruluş olmayı kendimize " MİSYON " edindik.
İstanbul / Başakşehir
Gelişmelere her zaman açık yapımızla ve bütün yenilikleri yakından takip ederek, başarı grafiğimizi daha iyi hale getirmekteyiz.
Adana / Yüreğir