İl:
İlçe:
28 sonuç bulundu.
Laboratuvar Malzemeleri sunan firmalar aşağıda listelenmektedir. Laboratuvar Malzemeleri teklifi almak için listeden seçim yapıp ya da "İlk 5 Firmadan Teklif İste" kısmından toplu olarak teklif talebinizi firmalara aktarabilirsiniz.
Yeni ürünleri müşterilerimize online olarak sunabilmenin yanında ülke genelinde doğrudan satış hizmeti de vermeyi amaçlamaktayız.
İstanbul / Fatih
Müşteri memnuniyetine ve hizmet kalitesine büyük önem veren ve geçmişten aldığı gücü geleceğe taşıyan bir firma olmuştur.
İstanbul / Arnavutköy
Teknolojik gelişmeleri yakından takip etme imkanını yakalayarak, sizlere değişimleri ve yenilikleri sunma imkanı bulmuştur..
Bursa / Osmangazi
En üst kalitedeki laboratuvar malzemeleri, cihazları ve sarfları en hızlı ve en uygun maliyetli şekilde müşterilerine ulaştırır.
İstanbul / Sancaktepe
Müşteri memnuniyetine ve hizmet kalitesine büyük önem veren ve geçmişten aldığı gücü geleceğe taşıyan bir firma olmuştur.
İstanbul / Bahçelievler
Personelimiz sektörümüze yönelik çalışmaları ön planda tutacak, özgün yaklaşımlarla laboratuvar sektörüne hizmet edecektir.
Ankara
Amacımız; her geçen gün genişleyen ürün yelpazemiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile daha uzun yılla çözüm ortağınız olmaktır.
Ankara / Merkez
Tavsiye edilen firma olma ve memnuniyetlerini referans kapısı olarak kullanıp yeni pazarlar oluşturma mantığı ile hareket ediyoruz
İstanbul / Fatih
Müşterilerimiz ve sağlayıcılarımızla edinilen deneyimler, firmamızın hızla gelişimini sağlamıştır.
Ankara / Çankaya
Firmamız laboratuvar test cihazları ve kalite kontrol cihazları ile alakalı ithalat ve imalat yapmaktadır.
İstanbul / Sarıyer