Kongre ve Seminer Taşımacılığı

İl:
İlçe:
17 sonuç bulundu.
Kongre ve Seminer Taşımacılığı sunan firmalar aşağıda listelenmektedir. Kongre ve Seminer Taşımacılığı teklifi almak için listeden seçim yapıp ya da "İlk 5 Firmadan Teklif İste" kısmından toplu olarak teklif talebinizi firmalara aktarabilirsiniz.
Kongre, seminer ve fuar gezileri gibi organizasyonlarda değişik kapasiteye sahip araçlar ile yapılan grup taşıma hizmetidir.
Antalya / Alanya
Kadromuz ve lüks araçlarımız ile misafirlerinizi belirttiğiniz güzergahta karşılayarak istediğiniz yere ulaşımı sağlanmaktadır.
Konya / Meram
Kadromuz ile siz ve misafirlerinize ayrıcalık sağlamayı hedef seçen firmamız yenilikçi yapısı ile bu alanda uzmanlaşmıştır.
Ankara
Her geçen gün kendini yenileyen ve başarının bir sınırı olmadığını düşünen anlayışımızla emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz…
Antalya / Aksu
Tam zamanında kusursuz hizmet vermek için uzman ekibi ve araçları ile siz değerli müşterilerinin hizmetinizdedir.
Ankara / Yenimahalle
Hizmet sektöründe kalite bilinci ile koşulsuz müşteri memnuniyetinin artık bir gereklilik olduğunu düşünmekteyiz.
Ankara / Yenimahalle
Kongre ve seminer organizasyonlarının en önemli unsurlarından biri, misafirlerimizin doğru yere zamanda iletilmesini sağlamaktır.
Ankara / Çankaya
En büyük amacı bu dostluk ile uzun iş birlikteliğine iyi niyetiyle sürdürmeyi çalışmaktadır.
Bursa / Osmangazi
Afacan Taşımacılık, kongre-seminer organizasyonlarında gelen misafirlerin sayısına göre alternatif taşıma seçenekleri sunar.
Muğla / Milas
Beraber grup içerisinde protokol kapsamına giren kişiler varsa, bu kişilere yönelik Protokol Taşımacılığı hizmeti de sunmaktayız.
İstanbul / Fatih