İl:
İlçe:
11 sonuç bulundu.
İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti sunan firmalar aşağıda listelenmektedir. İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti teklifi almak için listeden seçim yapıp ya da "İlk 5 Firmadan Teklif İste" kısmından toplu olarak teklif talebinizi firmalara aktarabilirsiniz.
Evinizin size ait özel bir alan olduğu düşüncesini esas alarak inşaat sonrası oturuma hazır hale gelecek şekilde teslim ediyoruz.
İstanbul / Beyoğlu
Entegre group olarak sizlere bu hizmeti sunarken en iyi ve en kaliteli uygun fiyat seçenekleri alternatif olarak sunulmaktadır.
İstanbul / Kağıthane
Herhangi bir noktaya zarar gelmemekte ve eviniz ya da temizletmek istediğiniz diğer mekanlar en iyi şekilde teslim edilmektedir.
Antalya / Konyaaltı
Ev, işyeri, hastane, AVM gibi mekânların temizliği konusunda A'dan, Z'ye inşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmeti vermektedir.
İstanbul / Bahçelievler
Kalitemizden ödün vermeyen temizlik politikamız ile tecrübelerimize dayanarak sizlere kaliteli ve titiz bir temizlik sunuyoruz.
İstanbul / Şişli
Oldukça dikkatli davranıp etrafa zarar vermemeleri için uğraş sarf edip tertemiz bir şekilde size teslim edeceklerdir.
İstanbul / Beykoz
Karınca Temizlik olarak, inşaat sonrası tüm temizlik işlerinizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.
İstanbul / Pendik
İş bilir kaliteli ve yaptığı işin hakkını veren personelleriyle ve doğa dostu ürün ve teknikleri ile sizlere yardımcı olmaktadır.
İstanbul
Uzman ekip ve ekipmanları ile kaba ve ince temizlik olmak üzere tüm genel temizliğinizi hassasiyetle uygulamaktayız.
İstanbul / Sancaktepe
Hizmetlerimiz arasında ofis temizliği, dış cephe cam temizliği, inşaat sonrası temizlik ve yangın sonrası temizlik yer almaktadır.
İstanbul / Gaziosmanpaşa