İl:
İlçe:
39 sonuç bulundu.
Halı Yıkama sunan firmalar aşağıda listelenmektedir. Halı Yıkama teklifi almak için listeden seçim yapıp ya da "İlk 5 Firmadan Teklif İste" kısmından toplu olarak teklif talebinizi firmalara aktarabilirsiniz.
Her türlü kir, mite ve lekelerden temizlenen halılarınız azami özen ve ivedilikle adresinize teslim edilir.
İstanbul / Ataşehir
Ev veya işyerinizden alınan halılar büyük bir disiplin ve özveriyle organik ve insan sağlığına uygun koşullarda gerçekleşmektedir.
Ankara / Çankaya
Gelişime açık yönetim biçimine sahip olup, müşterileri, çalışanları ve rakipleri tarafından tercih ve takdir edilen bir markayız.
İstanbul / Beykoz
Temizleme safhasında ürünlerinizin temizliği, müşterimizin sağlığı ve ekolojik dengeyi göz önünde bulundurmaktayız.
İstanbul / Üsküdar
Önemli projeleri hayata geçirmiş ve projelerin çoğunun da komple temizlik işletimlerini üstlenmiştir ve üstlenmeyi sürdürecektir.
İstanbul / Kadıköy
Sistem için her geçen gün yeni bir teknoloji geliştiriliyor olması, verilen hizmetin kusursuzlaştırılmasında fayda sağlamaktadır.
İstanbul / Gaziosmanpaşa
Mekânın duvardan duvara zemin halılarını köpüklü halı yıkama sistemi ile iki saat sonrasında kullanıma hazır halde yıkamaktayız.
İstanbul / Bahçelievler
Eğitimli bir kadro tarafından kurulan ve eğitim düzeyi yüksek insan ilişkilerine önem veren profesyonel bir kadroya sahiptir.
İstanbul / Kağıthane
İstanbullu hanımların halı yıkamada en büyük ve vazgeçilmez yardımcısı olmak için çabalamaya devam ediyoruz.
İstanbul / Bahçelievler
Halı yıkama, ustalık, tecrübe, bilgi, birikim ve deneyimli ekip ve ekipman isteyen bir iştir ve bizde sizler için çalışıyoruz.
İstanbul / Arnavutköy