İl:
İlçe:
23 sonuç bulundu.
Göz Hastanesi sunan firmalar aşağıda listelenmektedir. Göz Hastanesi teklifi almak için listeden seçim yapıp ya da "İlk 5 Firmadan Teklif İste" kısmından toplu olarak teklif talebinizi firmalara aktarabilirsiniz.
Göz hastalıkları konusunda yenilikçi, araştırmacı ve dünyanın örnek alacağı lider bir referans göz merkezi olma yolundayız.
İstanbul / Ataşehir
Yeni proje ve atılımlarımızla daha da geliştirerek, her zaman sizlere en iyi sağlık hizmetini sunan yerde olmaya kararlıyız.
İstanbul / Şişli
Misyonumuzu gerçekleştirmek adına Türkiye ve yurt dışından gelen hastalarımıza modern tedaviler ile doğru sağlık hizmeti sunmak.
İstanbul / Bayrampaşa
Takım ruhu ile çalışarak, hastalara son teknolojiyle kaliteli hizmeti sunmak ve hasta memnuniyetini en yüksek seviyede sağlamak.
İzmir
Tıp etiğine bağlı kalarak, çalışan ve hasta haklarına saygı göstererek, göz hastalıkları teşhis ve tedavi hizmeti sunmaktayız.
İstanbul / Bahçelievler
Üstün hizmet kalitemizde standartları yükseltmekte, uluslararası arenada da zirveye oynamaktayız.
İstanbul / Şişli
Hasta memnuniyeti odaklı, güvenilir, güler yüzlü, sağlıkta teknolojinin ulaştığı en üst düzeyde, kaliteli hizmet sunmaktayız.
Ankara / Yenimahalle
3 ameliyathanesi, 22 tek kişilik hasta odası, 10 adet tetkik odası ve 10 doktor muayene odası ile sizlere hizmet vermektedir.
İstanbul / Kadıköy
İstanbul'un ilk özel hastanelerinden biri olarak 1990'dan bu yana güvenilir ve etik sağlık hizmeti sunma hedefiyle çalışmaktayız.
İstanbul
Tüm göz hastalıklarının tedavilerini ve cerrahi müdahaleleri tam teşekküllü ameliyathanelerinde ileri teknolojilerle sunmaktayız.
Kocaeli / İzmit