İl:
İlçe:
24 sonuç bulundu.
Filo Kiralama sunan firmalar aşağıda listelenmektedir. Filo Kiralama teklifi almak için listeden seçim yapıp ya da "İlk 5 Firmadan Teklif İste" kısmından toplu olarak teklif talebinizi firmalara aktarabilirsiniz.
Dünyanın ilk ve lider araç kiralama markası Hertz’den kurumlara özel operasyonel filo kiralama hizmeti veriyoruz.
İstanbul / Maltepe
Uzman kadrosuyla, ihtiyacınızı ve beklentinizi en iyi şekilde karşılayan çözüm alternatiflerini hızla ve zahmetsizce sunuyoruz.
İstanbul / Kağıthane
Güçlü finansal yapısı ve rakiplerinden farklılaşan hizmet anlayışıyla; müşterilerine, çalışanlarına, topluma sürekli değer katmak.
İstanbul / Sarıyer
Grubumuz ve ülkemiz adına istihdam ve iş sahalarını genişleterek faaliyetlerimize sosyal sorumluluk bilinciyle devam etmekteyiz.
İstanbul / Esenler
Bu noktada ihtiyaçlarınızı dinleyerek filonuza en uygun araçları seçmeniz için size yardımcı olmak istiyoruz.
İstanbul / Kağıthane
Müşterilerini hızlı ve sorunsuz hizmetlerle buluşturan, “Mutlu Müşteri” hedefi ile operasyonel alt yapısını güçlendirmektedir.
İzmir / Gaziemir
Yerel ve çok uluslu firmaya her marka ve model araçtan oluşan portföyü ile operasyonel filo hizmeti sunmaktayız.
İstanbul / Beşiktaş
En modern donanımı kullanarak, zamanında, güvenilir, kaliteli ve “ÖNCE MÜŞTERİ” sloganıyla sorunsuz bir şekilde hizmet sunmaktır.
Ankara
Geniş araç yelpazesinden seçeceğiniz; dilediğiniz marka, model ve sayıdaki araçla filo kiralamada konforu deneyimleyebilirsiniz.
İstanbul / Beykoz
Müşterilerimizin, otomobillerini daha güvenli ve değerinde satarak, operasyonel filo kiralamaya geçeceklerine inanıyoruz.
İstanbul / Tuzla