İl:
İlçe:
12 sonuç bulundu.
Ev Temizliği sunan firmalar aşağıda listelenmektedir. Ev Temizliği teklifi almak için listeden seçim yapıp ya da "İlk 5 Firmadan Teklif İste" kısmından toplu olarak teklif talebinizi firmalara aktarabilirsiniz.
Evinizin size ait özel bir alan olduğu düşüncesini esas alarak titiz ve güleryüzlü hizmet odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.
İstanbul / Beyoğlu
Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir.
İstanbul / Esenyurt
Dilerseniz iletişim sayfamızdan ev temizliği veya diğer temizlik hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.
İstanbul / Kağıthane
Evdeki tüm odalarınız elektrik süpürgesi ile süpürülerek silinir ve tozları alınır. Odaların gerekli düzenlenmesi yapılır.
Antalya / Konyaaltı
Talep ettiğiniz kalitede hizmeti aldığınızı beyan edeceğiniz ana kadar bir iş günü içerisinde anahtar teslim tamamlamaktadır.
İstanbul / Bahçelievler
Tecrübeli personellerimiz ve kalitemizden ödün vermeyen temizlik politikamız ile sizlere kaliteli ve titiz bir temizlik sunuyoruz.
İstanbul / Şişli
Kalite yönetim sistemini sürekli geliştirerek iyileştirmek ve müşteri memnuniyetini koruma politikasını amaç edinmiştir.
İstanbul / Beykoz
Sizin ve sevdiklerinizin yaşam alanlarının bakım ve temizliklerini, müşteri memnuniyeti anlayışı ile sizlere sunmaktayız.
İstanbul / Pendik
İş bilir kaliteli ve yaptığı işin hakkını veren personelleriyle ve doğa dostu ürün ve teknikleri ile sizlere yardımcı olmaktadır.
İstanbul
Semstaff; sizler için değerli olan yaşam alanlarınızı, alanında eğitimli ve uzman personeller ile temizlemektedir.
İstanbul / Sancaktepe