İl:
İlçe:
22 sonuç bulundu.
Emar Merkezi sunan firmalar aşağıda listelenmektedir. Emar Merkezi teklifi almak için listeden seçim yapıp ya da "İlk 5 Firmadan Teklif İste" kısmından toplu olarak teklif talebinizi firmalara aktarabilirsiniz.
Misyonumuz, yetkin ekip ve multi disipliner yaklaşım ilkesi ile hasta memnuniyeti odaklı sağlık hizmeti sunan kurum olmaktır.
İstanbul / Beşiktaş
Her bütçeye uygun, kapsamlı ve en düşük fiyatlı check-up paketleriyle 1951 yılından bu yana siz değerli halkımızın hizmetindedir.
İstanbul / Kadıköy
Son teknolojik cihazlarla, alanında deneyimli uzman personeli ve sürekli hasta memnuniyetini hedefi ile sunmaya devam etmektedir.
İstanbul / Kadıköy
Kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımız ile sunmaktır.
İstanbul / Şişli
Bilimsel ve sağlıkta kalite anlayışından ödün vermeden Fındıkzade bölgesinde hizmet vermeye devam etmekteyiz.
İstanbul / Fatih
Hastalara anlaşmalı olduğumuz merkezler için randevu veririz, hastalar hizmet almak için randevu verdiğimiz merkeze giderler.
İstanbul / Şişli
Görüntüleme ve tanı hizmetlerinde uluslararası standartta en kaliteli, verimli, güvenilir ve tercih edilebilir bir model olmak.
İstanbul / Bahçelievler
Hastalarımıza titizlik, karşılıklı saygı ve güven ilişkisi içerisinde yenilenen merkezimiz ile hizmet sunmaya devam etmekteyiz.
İstanbul / Fatih
İnsan sağlığını korumak amacıyla kaliteyi en üst seviyede tutarak etik ilkelerden ödün vermeden, güvenilir bir hizmet vermek.
İstanbul / Beykoz
Başta Echomar Grubu olmak üzere, özel görüntüleme merkezine ve hastaneye, tanısal girişimsel radyoloji hizmetleri vermektedir.
İstanbul / Beşiktaş