İl:
İlçe:
15 sonuç bulundu.
Diyaliz Merkezi sunan firmalar aşağıda listelenmektedir. Diyaliz Merkezi teklifi almak için listeden seçim yapıp ya da "İlk 5 Firmadan Teklif İste" kısmından toplu olarak teklif talebinizi firmalara aktarabilirsiniz.
Kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolar ile sunmaktayız.
İstanbul
Hedefimiz, hastaların yeni yaşamlarında yardımcı olmak,ortaya çıkabilecek sağlık problemlerini önceden öngörmek ve tedavi etmek.
İstanbul / Bahçelievler
Deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
İstanbul / Zeytinburnu
Bölgesinin en modern ve kaliteli Özel Diyaliz Merkezi olarak yüksek nitelikli tetkik ve tedavi hizmetlerini sürdürmektedir.
İstanbul / Kartal
Performansımızı sürekli iyileştirmek ve çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak temel kalite politikamızdır.
İstanbul / Maltepe
Amacımız, kalite yönetim sisteminin kurum içinde uygulanmasını sağlayarak hasta ve çalışan memnuniyetini arttırmak
İstanbul / Beykoz
Uzman kadromuzla tüm konuklarımızın şikayet ve dileklerini önceliğimiz kabul ederek, çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütmekteyiz.
Bursa / Yıldırım
Sektöründeki yenilik ve gelişmeleri takip ederek, etik ve kaliteli hizmet anlayışıyla, diyaliz hizmetinde öncü ve lider olmaktır.
İstanbul / Güngören
Doğru tedavi hizmetlerini çağdaş standartlarda sunan etik değerlere bağlı bir kuruluş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.
Ankara / Keçiören
Yıllar içerisinde edinmiş olduğumuz güncel bilimsel yaklaşımlarla, her zaman en iyisini hedefleyerek yolumuza devam etmekteyiz.
İstanbul / Bağcılar