Dil ve Konuşma Bozuklukları Merkezi

İl:
İlçe:
13 sonuç bulundu.
Dil ve Konuşma Bozuklukları Merkezi sunan firmalar aşağıda listelenmektedir. Dil ve Konuşma Bozuklukları Merkezi teklifi almak için listeden seçim yapıp ya da "İlk 5 Firmadan Teklif İste" kısmından toplu olarak teklif talebinizi firmalara aktarabilirsiniz.
Kurumumuz danışmanlık sürecinin sonlandırıldığı durumlarda bile aile-okul işbirliğinin sürekliliğine inanmaktadır.
İstanbul / Kadıköy
Destekleyici ve alternatif teknik ve yöntemlerin kullanılması, ayrıca bireyin aile çevresinin bilinçlendirilmesi amaçlanmaktadır.
İstanbul / Bakırköy
Verilen hizmetlerin iyileştirilmesi, geliştirilmesi ve verimliliğinin artırılmasına yönelik çalışmaları sürekli kılmayı amaçlar.
İzmir
Bugün attığımız bu küçük adım, yarınlarda hepimizi buluşturacak, mutlu bir yaşama dönüştürecek...
İstanbul / Kadıköy
Yola çıktığımız günden bu yana, kısa sürede göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve güvenden dolayı sizlere teşekkürlerimizi sunarız.
İstanbul / Şişli
Merkezimizde uzmanlarca her iki dilde çocuk, ergen ve yetişkinler için tüm konuşma bozukluklarına yönelik hizmet verilmektedir.
İstanbul / Şişli
Misyonumuz, bireyin bağımsızlaşmasını sağlamak ve kurumsal açıdan bilimsel, çağdaş ve etik bir şekilde hizmet vermektir.
İstanbul / Kadıköy
Dil ve konuşma bozuklukları alanında uzman İpek Özdemir eşliğinde terapi verilen, dil ve konuşma bozuklukları terapi merkezi.
İstanbul / Ataşehir
Her biri yüksek lisans düzeyinde eğitim almış yetkili terapistlerimiz tanı, değerlendirme ve terapi hizmeti vermektedir.
İstanbul / Kadıköy
Özel eğitim ve dil konuşma gelişimi ile ilgili bilimsel dayanağı olan birçok eğitim programı, seminer ve eğitimlere katılmıştır.
Bursa / Nilüfer