İl:
İlçe:
15 sonuç bulundu.
Dijital Arşivleme Hizmeti sunan firmalar aşağıda listelenmektedir. Dijital Arşivleme Hizmeti teklifi almak için listeden seçim yapıp ya da "İlk 5 Firmadan Teklif İste" kısmından toplu olarak teklif talebinizi firmalara aktarabilirsiniz.
Önemli olan teknolojinin nasıl kullanıldığı ve uygulandığıdır, teknolojiyi kullanan insandır, çünkü farkı yapan insandır.
Kocaeli / Gebze
Sorunlarınızı giderebilmek ve gelecek hazırlamak misyonu ile hizmet vermenin ve tüm çalışanlarımız adına gururunu yaşamaktayız.
İzmir
Her türlü doküman tabanlı teknolojileri araştırmak, geliştirmek, kurum ve şirketlere anahtar çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur.
İstanbul / Şişli
Hobim veritabanında tutulabilmekte, uzaktan erişimli web uygulamaları ile müşterilerin erişim hizmetine sunulabilmektedir.
İstanbul / Esenler
Teknolojik çözüm ihtiyaçlarınızı;yarının gelişmelerine en fazla seviyede ayak uydurabilecek şekilde karşılamaktan gurur duyacağız.
İstanbul / Ataşehir
Dijital ortamda saklanan faturalarınıza istediğiniz zaman kolayca ulaşabilir, hem kesenize hemde çevreye katkı sağlarsınız.
İstanbul / Ataşehir
Dijital arşiv; teknolojinin deneyim ve süreç ile bütünleştiği, arşiv verimliliğin üst seviyede tutulduğu hizmetler bütünüdür.
İstanbul / Maltepe
Dokümanlarınızın barkodlanarak içindeki belgelerin tek tek taranıp dijital ortama aktarılması ve indekslenmesidir.
İstanbul / Şişli
Arşiv deponuzdaki evrak yığınlarından modern bir Arşiv'e en uygun bütçe ile nasıl kavuşacağınızı biliyoruz.
İstanbul / Üsküdar
Dijital Arşivleme, kurum ve kuruluşların mevcut arşivlerini sayısal ortama aktarımı için gerekli servisleri gerçekleştirmektedir.
İzmir / Bayraklı