İl:
İlçe:
22 sonuç bulundu.
CRM Yazılımı sunan firmalar aşağıda listelenmektedir. CRM Yazılımı teklifi almak için listeden seçim yapıp ya da "İlk 5 Firmadan Teklif İste" kısmından toplu olarak teklif talebinizi firmalara aktarabilirsiniz.
BMsmart’ın yeni nesil, web tabanlı CRM çözümleri ile işletmenize zaman ve maliyet avantajı sağlayın.
İstanbul / Şişli
Müşterisini yakından tanıyan, ürün ve hizmetlerini ihtiyaçlarına göre tasarlayan çağdaş kurumlara üst düzey teknoloji katkısı.
İstanbul / Sarıyer
KivaCRM markasıyla global rakiplerin önüne geçip, Türkiye'nin ve Dünyanın önemli şirketlerine hizmet verebilme gururunu yaşıyoruz.
İstanbul / Kadıköy
Müşteri merkezli organizasyon bütünüdür. Şeffaf firma faaliyetlerinde müşterilere söz hakkı verme sistemidir.
Ankara
Hayalleriniz standart programların kapsamları kadar sınırlı olmasın, onların sürekli peşinden gidecek kadar erişilmez olsun.
İstanbul / Üsküdar
TeamWork CRM müşterileriniz ile ilk tanışmadan itibaren tüm ilişkilerinizi yönetmenize imkan sağlayan araçlar sunar.
İstanbul / Beşiktaş
Bu yapı; firma masraflarını azaltıp, satış miktarını ve karlılığı arttırdığı gibi, prestijini ve marka değerini yükseltmektedir.
Ankara / Çankaya
SAP CRM projeleri gerçekleştirmeyi sürdürürken öte yandan proje sonrası da birçok müşterisine hizmet vermeye devam etmektedir.
İstanbul / Kağıthane
Kendine güveni yüksek ekiple sadece bir iş değil, aynı zamanda ülkemize katma değerli çözümler üretme ideasıyla çalışıyoruz.
İzmir / Bornova
CRM teknolojik gelişmelerin de yardımıyla,günümüzün iş dünyasında gittikçe daha fazla önem kazanmaya başlayan bir iş felsefesidir.
Ankara / Çankaya