İl:
İlçe:
12 sonuç bulundu.
Çöp Arabaları sunan firmalar aşağıda listelenmektedir. Çöp Arabaları teklifi almak için listeden seçim yapıp ya da "İlk 5 Firmadan Teklif İste" kısmından toplu olarak teklif talebinizi firmalara aktarabilirsiniz.
Yurt içi ve yurt dışı pazarlarda büyümeye devam ederek sektöründe Lider olmayı misyon edinmiştir.
İzmir / Çiğli
Hidromak üretmiş olduğu farklı Çöp Kamyonu çözümleri ile müşterilerinin ihtiyacına tam uyumlu üstyapılar imal etmektedir.
İstanbul / Bakırköy
Ankara'da 1991 yılında kamu ve özel sektöre araç üstü ekipman tedariği sağlamak üzere kurulmuş bir firmadır.
Ankara / Sincan
İhtiyaç duyacağınız ürün ve ekipmanlarda İsmimizin aranılan firma olması gayesiyle sektördeki faaliyetimize devam etmekteyiz.
Konya / Karatay
EMS Makina`nın kalite politikası dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip etmek, ürüne uygun ekipmanlar getirilerek hizmet sunmak.
Ankara / Sincan
Hidrolik Çöp Sıkıştırma Ekipmanlarımız taşıma kapasiteleri ve araçlara göre; yönetmeliklere uygun olarak, gerçekleştirilmektedir.
Muğla
Bizimle çalışan değerli müşterilerimiz, uygun fiyatlar ve üstün hizmet anlayışıyla her alanda AYALKA ayrıcalığını yaşarlar.
İzmir / Kemalpaşa
Çalışanlarımızın firmalardan gurur duymalarını temin etmek ve bu kapsamda: İş güvenliği yasalarına ve uygulama kurallarına uymak.
Ankara / Sincan
Amacımız bulunduğumuz yerden daha iyi yerlere gelebilmek, müşterilerine en kaliteli ve en mükemmel hizmeti verebilmektir.
Kayseri / Melikgazi
Firmamız 85 kişilik imalat ve 20 kişilik idari ekibi ile üretim oranlarını her yıl daha yukarılara taşımayı hedeflemektedir.
Mersin / Silifke