İl:
İlçe:
21 sonuç bulundu.
Çevresel Etki Değerlendirme sunan firmalar aşağıda listelenmektedir. Çevresel Etki Değerlendirme teklifi almak için listeden seçim yapıp ya da "İlk 5 Firmadan Teklif İste" kısmından toplu olarak teklif talebinizi firmalara aktarabilirsiniz.
Personellerden oluşan tecrübeli kadromuzla, en iyi hizmeti en optimum koşullarda sunmayı prensip edinmiş bulunmaktayız.
Ankara / Çankaya
INTERGEO toprak ve yeraltı suyu araştırma, temizleme ve geoteknik konularında birçok Avrupa ülkesinde sektör lideri konumundadır.
İstanbul / Pendik
Yapacakları yatırımları minimum özkaynakla gerçekleştirmelerini sağlamak amacıyla topluma hizmet veren öncü bir kuruluş olmaktır.
Hatay
Nitelikli çalışanları, sektördeki bilgi, birikim ve tecrübeleri ile pratik, uygulanabilir çevre çözümlerini sizlere sunuyor.
İstanbul / Tuzla
En ince detayına kadar ve gerekli hassasiyette gerçekleştirmekte ve verilen hizmetle ilgili tüm sorumluluğu üstlenmekteyiz.
Ankara
Amacımız, bilgi ve tecrübemizi arttırarak gelecek nesillere aktarmak, kaliteli hizmette bulunmak ve sürekli gelişmeyi sağlamak.
Trabzon / Merkez
Her türlü izin sürecinin takibi işlerini, müşterilerimizin memnuniyetini esas alındığı bir anlayışla çözüme kavuşturuyoruz.
İstanbul / Maltepe
Dünyada, çevre ve atık yönetiminde ilk akla gelen,sektöründe yaptığı çalışmalarla kendisinden söz ettiren lider bir firma olmak.
İstanbul / Bahçelievler
İZA, profesyonel hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek uzmanlık alanını genişletmiştir.
Sakarya / Serdivan
Uzman personelimizin yer aldığı, hatasız profesyonel çalışma ile yüksek kalitede mühendislik danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.
İstanbul / Tuzla