İl:
İlçe:
17 sonuç bulundu.
Çağrı Merkezi Hizmeti sunan firmalar aşağıda listelenmektedir. Çağrı Merkezi Hizmeti teklifi almak için listeden seçim yapıp ya da "İlk 5 Firmadan Teklif İste" kısmından toplu olarak teklif talebinizi firmalara aktarabilirsiniz.
Vizyonumuz, teknoloji ve iletişim alanında müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunan uluslararası bir şirket olmaktır.
İstanbul / Şişli
Biz sadece bir çağrı merkezi (call center) değil, sizin ihtiyaç duyduğunuz her kanalda bir parçanız ve çözüm ortağıyız.
Ankara
İşletmelere tüm çağrı merkezi fonksiyonlarını internet üzerinden ‘’hizmet’’ olarak sunmayı hedefleyen bir teknoloji şirketidir.
İstanbul / Sancaktepe
Günümüzün önemli kalite anlayışı ile standartlarda %100 müşteri memnuniyeti odaklı prensibiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.
İstanbul / Şişli
En yüksek hizmet ve çözüm kalitesini ve dolayısıyla eksiksiz müşteri memnuniyetini sağlamak İSNETin ana misyonunu oluşturmaktadır.
İstanbul / Ataşehir
Desktech Çağrı Merkezi hizmeti, detaylı raporlamaları ile eşsiz bir müşteri geri bildirim verisi sağlar.
İstanbul / Ataşehir
Sektörde kurumsal şirketler tarafından tercih edilen Avrupa standartlarında bir Türk şirketi haline gelebilmek için çabalıyoruz.
İstanbul / Kadıköy
Sitelerde, şantiyelerde, iletişim, TV sistemi bilgileri, duyuru, telefon ve faks hizmetleri ve bilgi akışının doğru sağlanması.
Burdur / Bucak
Net Call Center; çağrı (iletişim) merkezi tarihin güçlü bir takipçisi ve parçası olabildiği için ayrı bir keyif duymaktadır.
Ankara / Çankaya
Çözümler hız ve çözüm çeşitliliğini beraberinde getirdiği için yatırımın hızla geri dönüşünün alınabildiği bir ortam yaratır.
İstanbul / Beşiktaş